سیاست های مرجوعی و بازگشت وجه

سیاست بازپرداخت و بازگشت وجه

بررسی اجمالی

 

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما 30 روز طول می کشد. اگر 30 روز از خرید شما گذشته باشد، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

چندین نوع کالا از عودت معاف و غیر قابل بازگشت هستند. کالاهایی که تاریخ انقضا دارند. کالاها و ابزار‌های اندازه گیری دقیقی که پس از گذشت زمان و یا در شرایط محیطی نا مناسب دیگر دقت قبل را در اندازه‌گیری ندارند.

موارد غیر قابل برگشت اضافی:

  • کارت هدیه
  • محصولات نرم افزاری قابل دانلود
  • برای تکمیل بازگشت شما، به یک رسید یا مدرک خرید نیاز داریم.
 

لطفا خرید خود را به سازنده ارسال نکنید.

شرایط خاصی وجود دارد که فقط بازپرداخت جزئی اعطا می شود:

  • کتاب با نشانه های آشکار استفاده
  • ابزار آلاتی که روی بدنه نشانه هایی از خوردگی ، زدگی رنگ و یا زنگار داشته باشند که از ابتدا روی محصول نبوده و پس از تحویل به مشتری ایجاد شده باشد.
  • هر موردی که در شرایط اولیه خود نباشد، به دلایلی که به دلیل خطای ما نیست، آسیب دیده یا قطعاتی از دست رفته است.
  • هر کالایی که بیش از 30 روز پس از تحویل برگشت داده شود

بازپرداخت

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین پس از بررسی کامل کالا و فاکتور کالا مرجوع شده در صورت تأیید یا رد بازپرداخت مراتب امر را به شما اطلاع خواهیم داد.

در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری یا روش اصلی پرداخت شما در مدت معینی از روز اعمال می شود.

بازپرداخت دیر یا از دست رفته

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید.

سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی پست شود.

بعد با بانک خود تماس بگیرید. معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد.

اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما با آدرس جیمیل sanparsep@gmail.com  در تماس باشید.

موارد فروشی

فقط کالاهایی با قیمت معمولی قابل استرداد هستند. اقلام فروش قابل استرداد نیست.

مبادلات

ما فقط در صورت معیوب بودن یا آسیب دیدن اقلام را تعویض می کنیم. در صورت نیاز به تعویض آن با همان کالا، به ما ایمیلی به آدرس sanparsep@gmail.com ارسال کنید و کالای خود را به آدرس sanparsep@gmail.com ارسال کنید.

هدایا

اگر کالا در هنگام خرید و ارسال مستقیم برای شما به عنوان هدیه علامت گذاری شده بود، یک اعتبار هدیه برای ارزش بازگشتی خود دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کالای برگشتی، گواهی هدیه برای شما پست می شود.

اگر کالا هنگام خرید به‌عنوان هدیه علامت‌گذاری نشده بود، یا هدیه‌دهنده سفارش را برای خود ارسال کرده بود تا بعداً به شما بدهد، ما مبلغی را به هدیه‌دهنده بازپرداخت می‌کنیم و او از بازگشت شما مطلع می‌شود.

ارسال و بازگردانی

برای بازگرداندن محصول خود،ابتدا می بایست تصویر محصول و مشخصات آنرا به انضمام تصویر فاکتور خرید و رسید پرداختیتان به آدرس ایمیل sanparsep@gmail.comارسال نمایید تا توسط واحد پشتیبانی ما مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرد.در صورت تایید توسط کارشناسان ما و دریافت ایمیل تایید کالا را به انضمام رسید خرید – فاکتور خرید به آدرس ما در تهران خیابان امام خمینی نرسیده به 30 تیر روبروی ساختمان میراث فرهنگی پلاک 72 ارسال نمایید .پس از تایید نهایی محصول توسط کارشناسان ما هزینه کالا به صورت تمام و کمال ظرف 48 ساعت به حساب شما واریز خواهد شد. 

مشتری گرامی قصور و کوتاهی از طرف هریک از طرفین قرارداد باشد مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهد بود. هزینه ارسال غیر قابل استرداد است. در صورت بازپرداخت، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.

بسته به محل زندگی شما، ممکن است مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا محصول مبادله شده به دست شما برسد، متفاوت باشد.

اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.

کمک خواستن؟

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگرداندن با ما از طریق sanparsep@gmail.com تماس بگیرید.

لطفا صبرکنید...